Ground-floor in San Pedro del Pinatar

Vraagprijs € 270.000,- *
San Pedro del Pinatar, Spanje
Direct aan Zee in San Pedro del Pinatar, Spanje
Kenmerken:
-Appartementen en penthouse met solarium
-Prijzen vanaf € 270.000 (45m2) tot € 525.000 (102m2),nog 6 (van de 21) te koop
-1, 2 of 3 slaapkamers en 1 of 2 badkamers.
-Ondergrondse garage
VBO SVM gediplomeerd, wij werken enkel met spaans geregistreerde makelaars.
Vraag naar de E Folder voor meer info.
Ref: 96185570
Dit wooncomplex, gelegen in het charmante San Pedro del Pinatar, biedt een keuze uit 21 woningen, waaronder appartementen, begane-grondwoningen en penthouses. Het is ontworpen voor wie een woning dicht bij zee zoekt; het complex ligt op slechts 160 meter van de kust, waardoor vanuit veel woningen een prachtig uitzicht op zee mogelijk is. De nabijheid van de luchthaven (op 45,3 km afstand) maakt het gemakkelijk bereikbaar voor frequente reizigers. Dit wooncomplex is ideaal voor mensen die waarde hechten aan het comfort en de rust van wonen aan zee, zonder in te leveren op modern gemak.
BUITENRUIMTES
De buitenruimtes van dit complex in San Pedro del Pinatar zijn zo ontworpen dat bewoners optimaal van het mediterrane klimaat kunnen genieten. De woningen beschikken over terrassen, perfect om buiten te ontspannen en van het uitzicht op zee te genieten. Daarnaast hebben de penthouses een solarium, wat extra ruimte biedt voor vrije tijd en ontspanning. Dankzij de ligging op slechts 160 meter van zee zijn wandelingen langs de kust en diverse wateractiviteiten binnen handbereik. De strategische locatie zorgt bovendien voor een gemakkelijke toegang tot lokale voorzieningen en bezienswaardigheden, waardoor dit complex een aantrekkelijke keuze is voor wie een balans zoekt tussen natuur en gemak.
BINNENRUIMTES
De woningen zijn voorzien van moderne gemakken die zorgen voor comfort en functionaliteit. Keramische vloeren zorgen voor een elegante uitstraling en zijn eenvoudig te onderhouden. Elektrische rolluiken en inbegrepen keukenapparatuur vergemakkelijken het dagelijks leven, terwijl inbouwkasten zorgen voor efficiënte opbergruimte. De indeling varieert van woningen met 1, 2 tot 3 slaapkamers en opties voor 1 of 2 badkamers, zodat aan uiteenlopende woonwensen kan worden voldaan. Alle woningen beschikken over een terras voor privé-buitenruimte, terwijl de penthouses de extra luxe van een solarium bieden.
GEMEENSCHAPPELIJKE RUIMTES
Het complex beschikt over een gemeenschappelijk zwembad, ideaal om af te koelen tijdens warme zomerdagen. Daarnaast is er een gemeenschappelijke garage, wat zorgt voor gemak en veiligheid voor de bewoners. Deze gemeenschappelijke ruimtes zijn ontworpen om het gemeenschapsgevoel te bevorderen en bieden alle bewoners plekken voor ontspanning en vrije tijd.
Vraagprijs € 270.000,- *
| Tweeten |
|
12-08-2026 09:27:02, 47 views* Prijzen onder voorbehoud van typfouten/inleesfouten.
Geografische Locatie
Land : SpanjeRegio : Murcia
Plaats : San Pedro del Pinatar
Makelaar
Tweedewoning
+31612995359
06-12995359
www.tweede-woning.eu


